Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Piero

Është emri yt Piero? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Peter
Djem me tinguj të ngjashëm:Per, Par, Peer, Perry, Puro, Prior, Pir, Pier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pura, Priya, Pure, Pur, Prea, Prue, Puriya, Peri
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Pier
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5460 Piero's në Facebook. Pozicioni #9549
Kategoritë:Emra italiane - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga PieroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Piero? Voto për emrin tënd


Është emri yt Piero? Voto për emrin tënd