Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Per

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Per.
Është emri yt Per? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Peter
Variante:Pelle
Djem me tinguj të ngjashëm:Piero, Par, Peer, Perry, Puro, Prior, Pir, Pier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pura, Priya, Pure, Pur, Prea, Prue, Puriya, Peri
Vlerësimi:
4/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22095 Per's në Facebook. Pozicioni #3138
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga PerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Per? Voto për emrin tënd


Është emri yt Per? Voto për emrin tënd