Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Peterson

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Peterson.
Është emri yt Peterson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Peter
Djem me tinguj të ngjashëm:Patri Cone, Petri Kuosma, Pieterjan, Petterson, Patterson, Peter-Jan, Peter Jan, Pieter-Simon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Padraigin, Pitersan, Pedersen, Patricia May, Patricia G.mahan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5680 Peterson's në Facebook. Pozicioni #9250
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga PetersonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Peterson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Peterson? Voto për emrin tënd