Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Petrus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Petrus.
Është emri yt Petrus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Peerke, Petri, Petro, Petros, Pieta, Piter, Pjotr, Pyretta, Pyt, Pytsje
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrik, Patrizio, Patrice, Patrick, Padraic, Patric, Patricio, Petros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patricia, Patrizia, Patrycja, Patrisia, Patricija, Patrica, Podarge, Patrix
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7785 Petrus's në Facebook. Pozicioni #7190
Kategoritë:Emrat greke - Popullore fund emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga PetrusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Petrus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Petrus? Voto për emrin tënd