Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patrizio

Është emri yt Patrizio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Patricius
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrik, Patrice, Patrick, Padraic, Petrus, Patric, Patricio, Petros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patricia, Patrizia, Patrycja, Patrisia, Patricija, Patrica, Podarge, Patrix
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1080 Patrizio's në Facebook. Pozicioni #32309
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga PatrizioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patrizio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patrizio? Voto për emrin tënd