Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Patrycja

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Patrycja.
Është emri yt Patrycja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Patrik, Patrizio, Patrice, Patrick, Padraic, Petrus, Patric, Patricio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Patricia, Patrizia, Patrisia, Patricija, Patrica, Podarge, Patrix, Petricia
Vlerësimi:
3.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4730 Patrycja's në Facebook. Pozicioni #10650
Kategoritë:Emrat polish - Top 100 polonisht emrat - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga PatrycjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patrycja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patrycja? Voto për emrin tënd