Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pyt

Është emri yt Pyt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Petrus
Djem me tinguj të ngjashëm:Pete, Podi, Pit, Pat, Piet, Patya, Pepito, Ptah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peta, Pipit, Pita, Pot, Puti, Pepita, Patti, Piedad
Vlerësimi:
1.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255 Pyt's në Facebook. Pozicioni #91330
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PytPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pyt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pyt? Voto për emrin tënd