Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Patti

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Patti.
Është emri yt Patti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pete, Podi, Pit, Pat, Pyt, Piet, Patya, Pepito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peta, Pipit, Pita, Pot, Puti, Pepita, Putu, Piedad
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 163055 Patti's në Facebook. Pozicioni #615
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PattiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patti? Voto për emrin tënd