Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Petri

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Petri.
Është emri yt Petri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Petrus
Djem me tinguj të ngjashëm:Pietro, Pieter, Pater, Pedro, Petre, Petru, Piotr, Pietr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pietra, Pedra, Peedro, Phaedra, Phietra, Paderau, Phedra, Pepe Dorro
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4595 Petri's në Facebook. Pozicioni #10866
Kategoritë:Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga PetriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Petri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Petri? Voto për emrin tënd