Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Trish

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Trish.
Është emri yt Trish? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Patricia
Djem me tinguj të ngjashëm:Tris, Tarik, Tarek, Tracy, Theodorus, Tarak, Theodoric, Tarique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teresa, Trisha, Tricia, Theresia, Thrisha, Tirzah, Terza, Térèse
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 154350 Trish's në Facebook. Pozicioni #647
Kategoritë:
Komente nga TrishPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trish? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trish? Voto për emrin tënd