Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Teresa

Është emri yt Teresa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Theresia
Djem me tinguj të ngjashëm:Tris, Tarik, Tarek, Tracy, Theodorus, Tarak, Theodoric, Tarique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trisha, Tricia, Theresia, Thrisha, Tirzah, Terza, Térèse, Thirza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 175 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 122 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 121 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 163 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 160 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 531510 Teresa's në Facebook. Pozicioni #198
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Popullore çek emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga TeresaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Teresa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Teresa? Voto për emrin tënd