Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Trisha

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Trisha.
Është emri yt Trisha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:PATRICIA. Also a Hindi name meaning "Desire
Djem me tinguj të ngjashëm:Tris, Tarik, Tarek, Tracy, Theodorus, Tarak, Theodoric, Tarique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teresa, Tricia, Theresia, Thrisha, Tirzah, Terza, Térèse, Thirza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 73 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 92 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 143995 Trisha's në Facebook. Pozicioni #685
Kategoritë:Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore Hindi emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga TrishaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trisha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trisha? Voto për emrin tënd