Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tracy

Është emri yt Tracy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Theresia
Djem me tinguj të ngjashëm:Tris, Tarik, Tarek, Theodorus, Tarak, Theodoric, Tarique, Treasaigh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teresa, Trisha, Tricia, Theresia, Thrisha, Tirzah, Terza, Térèse
Vlerësimi:
4.5/5
yje 92 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 48 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 83 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 633020 Tracy's në Facebook. Pozicioni #159
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga TracyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tracy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tracy? Voto për emrin tënd