Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Patton

Është emri yt Patton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Patrick
Djem me tinguj të ngjashëm:Peyton, Payton, Paton, Padon, Paden, Paiton, Payden, Patamon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Padma, Photine, Phi Thanh Oanh, Petunia, Padmini, Poppedine, Phi Thanh, Phaithoune
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1500 Patton's në Facebook. Pozicioni #25407
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PattonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Patton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Patton? Voto për emrin tënd