Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emira

Është emri yt Emira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emre, Emir, Emrah, Enara, Emery, Emory, Enre, Emhyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enora, Emera, Emer, Ener, Enry, Emra, Eneri, Eimary
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elmira
Facebook:

+/- 1590 Emira's në Facebook. Pozicioni #24364
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga EmiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emira? Voto për emrin tënd