Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emera

Është emri yt Emera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Emery
Djem me tinguj të ngjashëm:Emre, Emir, Emrah, Enara, Emery, Emory, Enre, Emhyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enora, Emer, Ener, Emira, Enry, Emra, Eneri, Eimary
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Emera's në Facebook. Pozicioni #146559
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EmeraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emera? Voto për emrin tënd