Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eneri

Është emri yt Eneri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emre, Emir, Emrah, Enara, Emery, Emory, Enre, Emhyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enora, Emera, Emer, Ener, Emira, Enry, Emra, Eimary
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 395 Eneri's në Facebook. Pozicioni #66990
Kategoritë:
Komente nga EneriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eneri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eneri? Voto për emrin tënd