Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Djura

Është emri yt Djura? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Djurre
Djem me tinguj të ngjashëm:Dijar, Djero, Djayro, Dacre, Dizzeree, Djaro, Djeure, Djarie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Desara, Djara, Dishayra, Djurra, Diseree, Dychaera, Desiree, Dikra
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 440 Djura's në Facebook. Pozicioni #62008
Kategoritë:Emrat Frisian
Komente nga DjuraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Djura? Voto për emrin tënd


Është emri yt Djura? Voto për emrin tënd