Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rines

Është emri yt Rines? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Renis, Ronis, Remigio, Ramsey, Rinke, Rameez, Ryons, Ryence
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rinesa, Ronja, Rumaysa, Rüenice, Ranica, Renske, Rinske, Ranice
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Qlirim, Diar
Emrat e motrave:Shqipdon
Facebook:

+/- 40 Rines's në Facebook. Pozicioni #345699
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Rines


Rines ( 14 vjeç) 2018-02-16
Po disa thon qe esht emer I Mir
Rines ( 14 vjeç) 2018-02-16
Po disa thon qe esht emer I Mir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rines? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rines? Voto për emrin tënd