Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tiziano

Është emri yt Tiziano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Titus
Djem me tinguj të ngjashëm:Tasman, Tyson, Tahsin, Tijn, Takumi, Tijmen, Taziano, Tejano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tatjana, Tijana, Tejana, Tasnim, Tegwen, Tegen, Teagan, Taskin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1170 Tiziano's në Facebook. Pozicioni #30451
Kategoritë:Emra italiane - Popullore slloven emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga TizianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tiziano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tiziano? Voto për emrin tënd