Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tatjana

Është emri yt Tatjana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Tatiana
Djem me tinguj të ngjashëm:Tiziano, Tasman, Tyson, Tahsin, Tijn, Takumi, Tijmen, Taziano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tijana, Tejana, Tasnim, Tegwen, Tegen, Teagan, Taskin, Tố Quyên
Vlerësimi:
4/5
yje 89 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 87 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:Ana, Tanja, Tati, Tana, Tania, Jana
Emrat e vëllezërve:Arben, Shkelqim
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15985 Tatjana's në Facebook. Pozicioni #4066
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Tatjana


Tatjana ( 48 vjeç) 2016-03-24
do te doja te dija cdo te thote sepse eshte emer russ dhe dua kuptimin e sakte..

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tatjana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tatjana? Voto për emrin tënd