Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mayra

Është emri yt Mayra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura
Vlerësimi:
4.5/5
yje 278 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 219 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 219 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 215 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 263 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 260 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 84260 Mayra's në Facebook. Pozicioni #1080
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga MayraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mayra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mayra? Voto për emrin tënd