Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mary

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mary.
Është emri yt Mary? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Variante:Maija, Maj, Molli, Mollie, Molly, Μαρια, מִרְיָם
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura
Vlerësimi:
4.5/5
yje 186 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 107 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 109 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 106 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 163 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 163 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1578720 Mary's në Facebook. Pozicioni #34
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore grek emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1905
Komente nga MaryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mary? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mary? Voto për emrin tënd