Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maija

Është emri yt Maija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mary
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 75 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4300 Maija's në Facebook. Pozicioni #11475
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 fund emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga MaijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maija? Voto për emrin tënd