Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maureen

Është emri yt Maureen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 232 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 102 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 101 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 202 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 202 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 252020 Maureen's në Facebook. Pozicioni #419
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat irlandez - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga MaureenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maureen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maureen? Voto për emrin tënd