Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maritza

Është emri yt Maritza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Morteza, Mauritius, Maurits, Moritz, Mortaza, Mordecai, Murdock, Mariadok
Vajza me tinguj të ngjashëm:Martiza, Maritsa, Mordag, Maertisa, Martje, Maartje, Myrtis, Myrtice
Vlerësimi:
4.5/5
yje 196 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 151 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 150 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 150 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 179 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 177 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 48490 Maritza's në Facebook. Pozicioni #1689
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga MaritzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maritza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maritza? Voto për emrin tënd