Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Moritz

Është emri yt Moritz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mauritius
Djem me tinguj të ngjashëm:Morteza, Mauritius, Maurits, Mortaza, Mordecai, Murdock, Mariadok, Murdoc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maritza, Martiza, Maritsa, Mordag, Maertisa, Martje, Maartje, Myrtis
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4870 Moritz's në Facebook. Pozicioni #10420
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore hebraik emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga MoritzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Moritz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Moritz? Voto për emrin tënd