Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mya

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mya.
Është emri yt Mya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Meo, Mano, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana
Vlerësimi:
5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27600 Mya's në Facebook. Pozicioni #2631
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga MyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mya? Voto për emrin tënd