Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mano

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mano.
Është emri yt Mano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Immanuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Meo, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu, Minne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana
Vlerësimi:
5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17450 Mano's në Facebook. Pozicioni #3787
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Top 100 arab emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore suedez emrat boy
Komente nga ManoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mano? Voto për emrin tënd