Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mina.
Është emri yt Mina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me vullnet aq i fortë si një përkrenare
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Mini
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Mano, Meo, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana, Monna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 231 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 165 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 163 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 163 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 207 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 204 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 107835 Mina's në Facebook. Pozicioni #899
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 Po emrat - Top 100 arab emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat boy - Popullore Po emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore Thai emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë
Komente nga MinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mina? Voto për emrin tënd