Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zamir

Është emri yt Zamir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zemar, Zimra, Zamri, Zimor, Zaenuri, Zomeir, Zamhir, Zakwannur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zamira, Zamora, Zumra, Zonera, Zennor, Zinara, Zimria, Zimri
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Aurela, Anila, Merita
Facebook:

+/- 3835 Zamir's në Facebook. Pozicioni #12574
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga ZamirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zamir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zamir? Voto për emrin tënd