Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sanja

Është emri yt Sanja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Singh, Sancho, Sheamus, Shems, Sanchez, Seamus, Semachiah, Sheumais
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sumeja, Sonja, So-Young, Sanneke, Senga, Sence, Sonika, Sancha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 148 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 141 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 139 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30830 Sanja's në Facebook. Pozicioni #2390
Kategoritë: - Emra gjermanë - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga SanjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sanja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sanja? Voto për emrin tënd