Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bianca

Është emri yt Bianca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Blanca
Djem me tinguj të ngjashëm:Benicio, Bink, Benji, Bing, Banys, Benesh, Binus, Benz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bianka, Byanca, Bonk, Banga, Bao Nghi, Beonica, Benquasha, Benisa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 711 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 463 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 457 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 455 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 653 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 651 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ambra
Facebook:

+/- 193470 Bianca's në Facebook. Pozicioni #520
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 rumun emrat - Top 100 holandez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga BiancaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bianca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bianca? Voto për emrin tënd