Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bianka

Është emri yt Bianka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Benicio, Bink, Benji, Bing, Banys, Benesh, Binus, Benz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Byanca, Bonk, Banga, Bao Nghi, Beonica, Benisa, Benquasha, Benicia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 258 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 217 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 216 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 217 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 252 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 248 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5675 Bianka's në Facebook. Pozicioni #9263
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 sllovak emrat - Top 100 hungarez emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga BiankaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bianka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bianka? Voto për emrin tënd