Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Byanca

Është emri yt Byanca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Benicio, Bink, Benji, Bing, Banys, Benesh, Binus, Benz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bianka, Bonk, Banga, Bao Nghi, Beonica, Benisa, Benquasha, Benicia
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 615 Byanca's në Facebook. Pozicioni #48764
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ByancaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Byanca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Byanca? Voto për emrin tënd