Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blanca

Është emri yt Blanca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Germaans
Variante:Blanch, Blanka
Djem me tinguj të ngjashëm:Blanco, Bellinus, Belenus, Baling, Bảo Long, Balling, Bá Long, Bilal Emis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bellance, Belinaj, Blanka, Blaženka, Blanch, Bollens, Blayenka, Bluinse
Vlerësimi:
4/5
yje 66 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 56290 Blanca's në Facebook. Pozicioni #1512
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga BlancaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blanca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blanca? Voto për emrin tënd