Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blanka

Është emri yt Blanka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Blanca
Djem me tinguj të ngjashëm:Blanco, Bellinus, Belenus, Baling, Bảo Long, Balling, Bá Long, Bilal Emis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blanca, Bellance, Belinaj, Blaženka, Blanch, Bollens, Blayenka, Bluinse
Vlerësimi:
4/5
yje 101 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 85 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 86 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 101 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 101 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3030 Blanka's në Facebook. Pozicioni #15132
Kategoritë: - Top 100 çek emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore çek emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga BlankaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blanka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blanka? Voto për emrin tënd