Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Bellinus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Bellinus.
Është emri yt Bellinus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Emri i një mbreti
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blanco, Belenus, Baling, Bảo Long, Balling, Bá Long, Bilal Emis, Blauynske
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blanca, Bellance, Belinaj, Blanka, Blaženka, Blanch, Bollens, Blayenka
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BellinusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bellinus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bellinus? Voto për emrin tënd