Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juli

Është emri yt Juli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Joel, Juel, Julio, Jalal, Jokull, Jelle, Joshila, Jyle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jola, Jala, Jael, Jolie, Jalia, Jilly, Jella, Joelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30190 Juli's në Facebook. Pozicioni #2438
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga JuliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juli? Voto për emrin tënd