Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bojan

Është emri yt Bojan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Bojana, Бојана
Djem me tinguj të ngjashëm:Bekim, Bassam, Bouzian, Beckham, Buchanan, Boujemaa, Biagino, Basam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Besjana, Bojana, Bisma, Basma, Busana, Bohgana, Besijana, Bhikkhuni
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28645 Bojan's në Facebook. Pozicioni #2550
Kategoritë: - Emrat Çeke - Popullore slloven emrat boy
Komente nga BojanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bojan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bojan? Voto për emrin tënd