Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blerim

Është emri yt Blerim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Balarama, Baal-Hermon, Belarmino, Balaram, Balram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blerina, Bolormaa, Buleryn
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Limi, Beli, Bleri
Emrat e vëllezërve:Jo, Po, Jetmir, Edmond
Emrat e motrave:Blerina, Vjola, Fedrie, Shkurte, Jo, Po, Emel, Elda
Facebook:

+/- 4975 Blerim's në Facebook. Pozicioni #10239
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat me 6 shkronja - Popullore grek emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Blerim


Blerim ( 42 vjeç) 2021-01-08
Emrin ma te bukurin e kam respekt

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blerim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blerim? Voto për emrin tënd