Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gricelda

Është emri yt Gricelda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Griswold, Griswald, Garselid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Griselda, Grisilda, Grizelda, Grisjahilde, Grishilde, Greeselda, Griswalde, Griswalda
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2615 Gricelda's në Facebook. Pozicioni #16853
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GriceldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gricelda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gricelda? Voto për emrin tënd