Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arteo

Është emri yt Arteo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arte, Arttu, Arwout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Ardita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Aarti
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Kovacic, Gjyshi
Emrat e vëllezërve:Plarent
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Arteo's në Facebook. Pozicioni #335474
Kategoritë:emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Arteo


Arteo ( 14 vjeç) 2019-05-31
dua te di kuptimin e emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arteo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arteo? Voto për emrin tënd