Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fernando

Është emri yt Fernando? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ferdinand
Djem me tinguj të ngjashëm:Frimunt, Farand, Friend, Fernand, Fernanado, Frandy, Faramond, Fremont
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fernanda, Fronda, Ferentia, Fernande, Faryanti, Fryanda, Febri Yanti, Fronde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 260 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 187 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 183 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 181 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 239 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 240 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 205250 Fernando's në Facebook. Pozicioni #496
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Anglisht - Emrat romantike - Popullore turk emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1971
Komente nga FernandoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fernando? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fernando? Voto për emrin tënd