Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angelos

Është emri yt Angelos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Angel
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelik, Angelus, Angelico, Aineislis, Ansleigh, Anglesey, Angelikus, Angelicus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjelica, Anjelika, Angelica, Angélique, Angeliki, Angelic, Àngels, Aingealag
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3420 Angelos's në Facebook. Pozicioni #13750
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga AngelosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelos? Voto për emrin tënd