Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angelika

Është emri yt Angelika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ange
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelos, Angelik, Angelus, Angelico, Aineislis, Ansleigh, Anglesey, Angelikus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjelica, Anjelika, Angelica, Angélique, Angeliki, Angelic, Àngels, Aingealag
Vlerësimi:
4/5
yje 139 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 99 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 99 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 98 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 129 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19160 Angelika's në Facebook. Pozicioni #3494
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 etiopian emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga AngelikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelika? Voto për emrin tënd