Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Angelik

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Angelik.
Është emri yt Angelik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qiellor
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelos, Angelus, Angelico, Aineislis, Ansleigh, Anglesey, Angelikus, Angelicus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjelica, Anjelika, Angelica, Angélique, Angeliki, Angelic, Àngels, Aingealag
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 540 Angelik's në Facebook. Pozicioni #53540
Kategoritë:
Komente nga AngelikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelik? Voto për emrin tënd