Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Angelus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Angelus.
Është emri yt Angelus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Engjëll
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ange
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelos, Angelik, Angelico, Aineislis, Ansleigh, Anglesey, Angelikus, Angelicus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjelica, Anjelika, Angelica, Angélique, Angeliki, Angelic, Àngels, Aingealag
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1630 Angelus's në Facebook. Pozicioni #23950
Kategoritë:Popullore arab emrat boy
Komente nga AngelusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelus? Voto për emrin tënd