Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angelica

Është emri yt Angelica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ange
Variante:Angeliki, Αγγελικη
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelos, Angelik, Angelus, Angelico, Aineislis, Ansleigh, Anglesey, Angelikus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjelica, Anjelika, Angélique, Angeliki, Angelic, Àngels, Aingealag, Angelika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 218 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 149 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 149 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 145 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 205 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 204 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190825 Angelica's në Facebook. Pozicioni #528
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga AngelicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelica? Voto për emrin tënd