Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angelic

Është emri yt Angelic? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelos, Angelik, Angelus, Angelico, Aineislis, Ansleigh, Anglesey, Angelikus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjelica, Anjelika, Angelica, Angélique, Angeliki, Àngels, Aingealag, Angelika
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8720 Angelic's në Facebook. Pozicioni #6576
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AngelicPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelic? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelic? Voto për emrin tënd